Kişinin hastalığı için bireysel farklılığını; genlerini, yaşadığı çevre ve yaşam tarzını dikkate alarak, bilimsel temellere dayandırılmış en olası tanı ve tedavi seçeneğini sunan “Kişiselleştirilmiş (Hassas) Tıp” teknoloji ve genetik bilimindeki gelişmelerle büyük bir önem kazandı.
Tıbbın kavramsal olarak değiştiği şu günlerde; gelişen teknoloji ve kişiselleşen tıbbın bilim dünyasındaki yeri, bu bağlamda Türkiye ve dünyayı nelerin beklediği, farklı disiplinlerden genç adayların bu değişim sürecindeki rolü ve nasıl konumlanması gerektiği, bu alanda vatana, millete, insanlığa nasıl hizmet edilebileceği sorularının cevabını sen de merak ediyor musun?
Cevabın evetse, sana güzel bir haberimiz var!

“Hizmetkar Kişiselleştirilmiş Tıp Kampı”; alanında yetkin isimlerin katılacağı vizyon seminerleri, keyif ve öğrenmenin buluştuğu akran eğitimi programı, laboratuvar gezisi, uygulamalı grup çalışması-workshop, kitap kritiği, sinevizyon ve sürpriz etkinlik saatlerinin yer aldığı güçlü bir bilimsel ve sosyal programla karşınızda! 31 Ocak-5 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek kampımıza ilgili ve idealist tüm genç hanımları davet ediyoruz.

Sen de bu alanı tanımak istiyor ya da zaten tanıyor ve ilgi duyuyorsan veya kariyerine bu yolda devam etme hayalin varsa haydi durma, başvur!

Powered by themekiller.com